دانلود فیلم شهربانو با لینک مستقیم کیفیت HD

0 Comments

دانلود فیلم شهربانو با لینک مستقیم با کیفیت عالی و دانلود رایگان

دانلود فیلم شهر بانو مریم بحرالعلومی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی شهربانو با کیفیت های 480P, 720P, 1080P از وب سایت تلویزیون غربی

دانلود رایگان فیلم شهربانو با ترافیک نیم بها و با حجم کم و کامل با کیفیت 4K و Blu-ray

درباره فیلم شهربانو

فیلم شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی و نویسندگی؟ و به تهیه کنندگی پگاه احمدی، ژانر این فیلم اجتماعی و خانوادگی است و بازیگران فیلم شهربانو عبارتند از: فرشته صدرارفایی، بهناز جعفری، گلاره عباسی، سامان صفری، محمد ولی زادگان، علی کیان آرثی، بهرنگ علوی، یوسف تیموری. ، مه لقا. باقری، آزاده اسماعیل خانی، مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری، ندا کوهی، یاسمن ترابی، مهدتسه محمدزاده، امید سعیدی، ترنم کاظمی، علی اردلان، احمدرضا معراجی، عرفان پورمحمدی به زودی پس از اکران فیلم برای دانلود قرار خواهد گرفت.


درباره شهربانو

فیلم شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی و نویسندگی؟ ژانر این فیلم اجتماعی به تهیه کنندگی پگاه احمدی خانوادگی است و بازیگران شهربانو فرشته صدر ارفعی، بهناز جعفری، گلاره عباسی، سامان صفاری، محمد ولی زادگان، علی کیان ارسی، بهرنگ علوی، یوسف تیموری، مه لقا باقری، آزاده اسماعیل هستند. خانی. ، مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری، ندا کوهی، یاس ترابی، محدثه محمدزاده، امید سعیدی، ترنم کاظمی، علی اردلان، احمدرضا معراجی، عرفان پورمحمدی که به زودی پس از اکران فیلم دانلود می شود.

اخبار و توضیحات فیلم شهربانو

  • فیلم شهربانو به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و لینک های دانلود قرار می گیرد

امتیاز شما

اجتماعی خانوادگی

فیلم شهربانو فیلمی مادرانه است که با مضمونی اجتماعی و بر اساس چالشی در خانواده روایت می شود. شهربانو فرصت کوتاهی دارد تا حقانیت خود را به ویژه به فرزندانش ثابت کند و در عین حال مثل یک مادر اوضاع را برای آنها درست کند. حتی با حضور ناشناس در جشن عروسی پسرش.

1400
|
ایران
|
فارسی

گالری عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts